Profesjonalne usługi TSL jeszcze bliżej. Strona internetowa VIVE Logistics jest już aktywna.

Autor admin
Kategoria:

Pragniemy poinformować, że wystartowała nowa strona www jednej ze spółek VIVE Group – VIVE Logistics. Od teraz kontakt oraz współpraca z firmą stała się jeszcze bardziej komfortowa.

Nowa strona internetowa VIVE Logistics to nowoczesne centrum o ciekawym designie, w którym zainteresowane osoby – klienci, kontrahenci – mogą dowiedzieć się więcej o firmie oraz o oferowanych przez nią usługach z zakresu transportu, spedycji i logistyki. Informacje te zostały przekazane w interesującej, intuicyjnej formie z zastosowaniem infografik oraz materiałów filmowych.

Odwiedzające stronę www osoby mogą dowiedzieć się więcej m.in. o oferowanych przez firmę formach transportu, rozwiązaniach multiklienckich (dla producentów, sieci handlowych, importerów i eksporterów), ofercie Inhouse, czy usługach dodatkowych (Co-packing, Co-manufacturing). Dodatkowo zainteresowani współpracą w zakładce „Kariera” będą na bieżąco z proponowanymi przez VIVE Logistics ofertami pracy oraz jej warunkami. Przedsiębiorstwo realizujące praktyki zrównoważonego rozwoju, dlatego też na stronie www nie mogło zabraknąć również informacji na temat wdrożonych rozwiązań CSR.

VIVE Logistics to spółka niezależna, powiązana kapitałowo z VIVE Group, która jest obecna na rynku od 28 lat. Posiada swoje przedstawicielstwa w 4 krajach Europy – w Polsce, Czechach, Niemczech oraz Holandii. Jako operator logistyczny firma zwraca szczególną uwagę na profesjonalną i spersonalizowaną obsługę. Zapewnia kompleksowe usługi logistyki kontraktowej w oparciu o centrum logistyczne w Kielcach o powierzchni 30 000 m 2 , wyposażone w nowoczesną technologię i rozwiązania przyjazne dla środowiska. W ofercie VIVE Logistics znajduje się m.in. magazynowanie, kompletacja, Value Added Services, transport krajowy, międzynarodowy, intermodalny. Głównym celem przedsiębiorstwa jest dostarczanie najwyższej jakości usług w Polsce.

Aktualnie w VIVE Group zatrudniamy ok. 2000 pracowników, z czego 130 to nasi wyspecjalizowani i doświadczeni kierowcy, którzy mają do dyspozycji w codziennej pracy 96 pojazdów klasy euro 6 (nie starsze niż 3 lata). Dodatkowo dysponujemy 800 nadwoziami wymiennymi, co czyni nas liderem w Polsce oraz ścisłej czołówce EU.

Dodaj komentarz